• Обновено
Стара Шик Фото Рамка Слика Рамка Постер Рамка со МЕДИЈАПАН Поддршка Одбор Темно Сива Рамка со Црна Мат 12 X10 за 10X8Слики

Стара Шик Фото Рамка Слика Рамка Постер Рамка со МЕДИЈАПАН Поддршка Одбор Темно Сива Рамка со Црна Мат 12 X10

Оценката:
DEN 2217.60

Тековен
Во магацинот.

Опремени се со Висок степен на Јасност Styrene Shatterproof Perspex Лист, што го прави издржлив и лесен.Секоја рамка доаѓа со МЕДИЈАПАН поддршка на одборот и е подготвен да се откажам или стојат на портрет или на пејзаж.На калапи е направен од polcore мерки 46mm широк и 20mm длабоко.Рамката е на Располагање во 8 различни бои, со три боја Matts и повеќе големини за да изберете од.Рамки се направени да нарачате и испратен од нашата работилница.Рамката димензии се однесуваат на стакло големина внатре.На калапи е направен од polcore мерки 46mm широк и 20mm длабоко.Рамката доаѓа во 8 стилски бои.Рамка големини на 16x12 инчи и над се да се откажам само без став.Секоја рамка доаѓа со МЕДИЈАПАН поддршка на одборот и е подготвен да се откажам или стојат на портрет или на пејзаж.Опремени се со Висок степен на Јасност Styrene Shatterproof Perspex Лист.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.