• Обновено
Bandai Хоби #2 Модел ХГ ЕВА-02 Производство Модел Неонски Genesis Evangelion Акција Фигура (Limited Edition)

Bandai Хоби 2 Модел ХГ ЕВА-02 Производство Модел Неонски Genesis Evangelion Акција Фигура (Limited Edition)

Оценката:
DEN 955.44

Тековен
Во магацинот.

Овој модел комплет assembles во артикулирани обоени сликата.Лесно да се држат заедно и профилирани во различни бои, така без лепак бара или боја е потребно.Тркач x10, фолија налепница x1, сува decal x1, упатството.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.