• Обновено
Челик Цинк Позлатен Занитвам w/Челик Mandral, Куполата на Главата, 1/4 Тело со Дијаметар, .501-.625 Контрола Спектар, 0.875 Max. Должина, 100 парче кутија

Челик Цинк Позлатен Занитвам w/Челик Mandral, Куполата на Главата, 1/4 Тело со Дијаметар, .501-.625 Контрола

Оценката:
DEN 218.88

Тековен
Во магацинот.

Тело Со Дијаметар Од 1/4. Контрола Спектар .501-.625. Max.Должина 0.875. 100 парче кутија.Челик Цинк Позлатен Занитвам w/Челик Mandral, Куполата на Главата, 1/4 Тело со Дијаметар, .501-.625 Контрола Спектар, 0.875 Max.Должина, 100 парче кутија.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.