• Обновено
YGGFA 1 x FU1 ФУ-1 Само-Подмачкување Имајќи 4 mm, 5 mm 6 mm 8 mm 10 mm до 12 mm IDENTIFIING Sintered Бронза Имајќи Прстени со Ракави (Дијаметар: 10 x 16 x 18 mm)

YGGFA 1 x FU1 ФУ-1 Само-Подмачкување Имајќи 4 mm, 5 mm 6 mm 8 mm 10 mm до 12 mm IDENTIFIING Sintered Бронза

Оценката:
DEN 1221.60

Тековен
Во магацинот.

На триење е мал, брзината е висока, работата е стабилна и тоа е издржлив.Највисок производство точност.Висока цврстина челик производство, имајќи ригидност.Висок квалитет.Гума е фино запечатени да се изолира прашина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.