• Обновено
Dualswing Рака Биро Планината

Dualswing Рака Биро Планината

Оценката:
DEN 5280.00

Тековен
Во магацинот.

Карактеристики -.Centris Fingertip Навалите обезбедува непречено навалите приспособување во сите насоки.Менгеме опција ви овозможува монтирање за да биде инсталиран од врвот на монтирање на површината.Повеќе монтажа options - edge менгеме, grommet менгеме, и grommet преку-гром.Непречено продолжување да се постигне идеален агол на гледање.KCG110 B Крај : Црна Карактеристики : -Ергономски решение за дом или канцеларија обезбедувајќи прилагодливост. -Centris Fingertip Навалите обезбедува непречено навалите приспособување во сите насоки. -Менгеме опција ви овозможува монтирање за да биде инсталиран од врвот на монтирање на површината. -Повеќе монтажа опции : edge менгеме, grommet менгеме, grommet преку-гром.Тип на производ : -Биро планината.Боја : -Црно.Навалување : -Да.Големина На Екранот : -30 Инчи.Број на Екраните : -1. Универзална Планината : -Да.Ергономски : -Да.Тежина Капацитет : -25 Фунти.Генерички Димензии : -Забелешка : за Монтажа површината максимална дебелина : 3.2" (81 мм), grommet дупка големина : 0.38"- 3" (10-76 mm). -Минимална Длабочина : 2.19" (55.6 mm). -Генерално димензии : 12" H x 10" W x 4.2" D. Спецификации : VESA во Согласност : -Да.Димензии : вкупна Висина - Врвот до Дното : -12 Инчи.Вкупна Ширина - страна на Страна : -10 Инчи.Целокупната Длабочина - Напред-Назад : -4.2 Инчи.Прилагодлива Висина : -Да.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.