• Обновено
Линеарни Шини VR3150 VR3-150x21Z GCr15 Крстот Ролери Водич 88mm Max Удар, Висок Степен на Линеарна

Линеарни Шини VR3150 VR3-150x21Z GCr15 Крстот Ролери Водич 88mm Max Удар, Висок Степен на Линеарна

Оценката:
DEN 919.20

Тековен
Во магацинот.

Други.ПРИМЕНА : Широко се користат во производство на полупроводнички законот за опрема, печатени кола, IC собранието опрема, медицинска опрема, роботски раце, прецизност на мерење на машина и други мали линеарно движење уред.Опис : на Производ Предмет : VR3150 VR3-150x21 Z GCr15 Крстот Ролери Водич 88mm Max Удар, Висок Степен на Linear Model : VR3-150x21 ZGuide Материјал : GCr15 Roll Топката Материјал : GCr15 Holder Материјал : SUS304 Roller Дијаметар : 3mm Guide Должина : 150mm Roll Топката Броеви : 21 Thickness : 8mm Max Удар : 88mm Note : 1 Сет вклучува 4 водичи и 2 на сопствениците.Секој Обид за 1 Сет!Објектот Спецификација : .

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.