• Обновено
Линеарни Шини SEMX100-КАКО Рачни Лизгачки Табела Средување на Платформа Линеарна Фаза Крстот Ролери Водич Фино Подесување Линеарна Фази 100 100mm

Линеарни Шини SEMX100-КАКО Рачни Лизгачки Табела Средување на Платформа Линеарна Фаза Крстот Ролери Водич Фино

Оценката:
DEN 1814.40

Тековен
Во магацинот.

Водич Ширина или Дијаметар : Линеарна Фаза.ПРИМЕНА : Широко се користат во производство на полупроводнички законот за опрема, печатени кола, IC собранието опрема, медицинска опрема, роботски раце, прецизност на мерење на машина и други мали линеарно движење уред. 1. 100% сосема нов и висок квалитет.2. Направен од алуминиум материјал се со црна елоксирани површината,тоа е издржлив.3. Ова е еден X линеарна водич лизгачки песна.4. Прецизност обработка и стабилни перформанси, добри користење ефект.5. Погоден за лабораториска прецизност инспекција, механичка опрема за позиционирање и движење.

Параметри на производот

Condition:
100% Brand NewItem Type

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.