• Обновено
Линеарни Шини VR3125 VR3-125x17Z GCr15 Крстот Ролери Водич 78mm Max Удар, Висок Степен на Линеарна

Линеарни Шини VR3125 VR3-125x17Z GCr15 Крстот Ролери Водич 78mm Max Удар, Висок Степен на Линеарна

Оценката:
DEN 1994.40

Тековен
Во магацинот.

Други.ПРИМЕНА : Широко се користат во производство на полупроводнички законот за опрема, печатени кола, IC собранието опрема, медицинска опрема, роботски раце, прецизност на мерење на машина и други мали линеарно движење уред.Опис : Производ Item|VR3125 VR3-125x17 Z GCr15 Крстот Ролери Водич 78mm Max Удар, Висок Степен на Linear Model|VR3-125x17 ZGuide Материјал|GCr15 Roll Топката Материјал|GCr15 Holder Материјал|SUS304 Roller Дијаметар|3mm Guide Должина|125mm Roll Топката Броеви|17 Thickness|8mm Max мозочен Удар|78mm Note : 1 Сет вклучува 4 водичи и 2 на сопствениците.Секој Обид за 1 Сет!Објектот Спецификација : .

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.