• Обновено
Сакам Топло Мајки Beanies Капи за Мажи Жени Beanie Порибување Капи Поврзана Шапка Унисекс Черепот Црна Капа

Сакам Топло Мајки Beanies Капи за Мажи Жени Beanie Порибување Капи Поврзана Шапка Унисекс Черепот Црна Капа

Оценката:
DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

100% Полиестер.Машина За Миење. ❤【Квалитетен Материјал】черепот капа е изработена од мек и дише Полиестер, црна капа има добра еластичност и пот апсорпција функција.Тоа ќе донесе топлина на вашиот шеф во зима. ❤【СИТЕ Една Големина Одговара на Сите】Една големина одговара на 22" - 23"(55-59cm)главата обемот и оваа beanie шапка направени од високо растеглив материјал, што го прави одличен избор за повеќето мажи и жени.Тоа snuggles блиску да вашата кожа и ја зема формата на главата, осигурувајќи дека тоа не е премногу тесна или широка. ❤【Поставен и Удобно】 се Направи модна изјава со стилски зимска beanie шапка за мажите и жените.Направени од меки материјали кои се delicately stitched да се даде удобно се вклопуваат, не чеша.оваа мажите ве Молиме Референца Варијации за сите Достапни Големини и Бои.Hurley Нуди Премиум Облека по Пристапни Цени, бидејќи ние вредност, секој клиент кои посети нашата огласи!Се престане со Нашите Storefront да се Види Остатокот од Нашите Големи Зделки;ние сме убедени сте ќе треба да се најде елементи, кои секој кој треба подарок навистина ќе го ценат!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.