• Обновено
KOTTO 2 Пакет Брод Ѓубре Торба Преносни Отворено Мрежа Ѓубре Торба Перат Leakproof Кеси за Отпадоци/Отпад Кошница/Ѓубре Bin/за Кајак, Camper, Автомобил, Плажа Складирање

KOTTO 2 Пакет Брод Ѓубре Торба Преносни Отворено Мрежа Ѓубре Торба Перат Leakproof Кеси за Отпадоци/Отпад Кошница/Ѓубре

Оценката:
DEN 719.76

Тековен
Во магацинот.

ВИСОК КВАЛИТЕТ : се Направени од издржлив водоотпорен најлон материјал и Солза-отпорни мрежа материјал, со carabiner и прилагодливи webbing рака јаже овозможува да се плови зад вашиот кајаци или автомобил backseat.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Мрежа и Најлон Кеса мерки 11" широк X 25.6" deep/27 x 65 cm, поседува повеќе од 50 празни лименки.Единствена drawstring отворањето ви овозможува безбедна ѓубрето, кеса за чување на вашиот брод чисти и ѓубре надвор од океанот!.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Нашите трајни дното, ќе се одржи мали spills од течни конзерви и лесно може да се чистат со едноставен плакнење.ШИРОКА ПРИМЕНА : Дали тоа е риболов, голф, kayaking, ова бин торба ќе ви овозможи да се лесно и удобно да се отстрани, се скрие и да се обезбеди било ѓубре или остатоци.ПО УСЛУГА ГАРАНЦИЈА : Нашата НИ базирани услуги на клиентите значи дека можете да им верувате дека ако не сте задоволни од било која причина, можете да добиете една кавга без наплата или замена.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.