• Обновено
SafBbcue Скара Делови Комплет за Замена за Charbroil Перформанси 300 2-Режач 463625217 Скари на Гас, Вклучени Топлина Плоча Шатор Shield, Цевки Режач Цевка, Прилагодлив Carryover Цевка

SafBbcue Скара Делови Комплет за Замена за Charbroil Перформанси 300 2-Режач 463625217 Скари на Гас, Вклучени

Оценката:
DEN 551.76

Тековен
Во магацинот.

Одговара Charbroil Перформанси 2 Режач 463625217 Гас Скара.Оригинални делови број : G470-5200-W1; G470-0004-W1. Исто така се вклопува Знак-Broil 463673519 463377319 463375919 Перформанси 2-Режач, 4-Режач Течен Пропан Гас Скара.Поправка комплет вклучува 2 парчиња од не ' Рѓосувачки челик скара режач и 2 парчиња од Нерѓосувачки Челик, челик топлина плоча, 1pcs Прилагодливи Crossover Цевка.Топлина Плочи Димензија : 16 15/16" X 2 1/12"; Режач Dimesion : 17 3/4" x 3/5"; Прилагодливи се Носат во Текот цевка : Прилагодете од 5 до 9.5 во.Ако ви треба скара решетки ве молиме пребарување ASIN " B089 LKZ6 DC ".Големина : Топлина Плочи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.