• Обновено
Кембел 0143626 3/8 X 45' Доказ Серпентина Синџир Плоштадот Pail

Кембел 0143626 3/8 X 45' Доказ Серпентина Синџир Плоштадот Pail

Оценката:
DEN 3021.60

Тековен
Во магацинот.

Кембел Доказ Серпентина Синџир Одделение 30 3/8 Работно Оптоварување 2,650 Lbs. 45 По Pail Ниско Јаглероден Челик Цинк Позлатен/blu-krome Заврши, Не се Користи За Надземни Кревање на Плоштадот Pail Откритие Con, Nbr, Вечерам, Hwu Цената е наведена за рефус намалена количина на 45 единица(s) по случај.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.