• Обновено
Кол-Parmer АО-59979-96 Ce Меѓународните Трговски Мрежа Екран, Најлон, 0.045 mm Сито Отворање, 325 Мрежа

Кол-Parmer АО-59979-96 Ce Меѓународните Трговски Мрежа Екран, Најлон, 0.045 mm Сито Отворање, 325 Мрежа

Оценката:
DEN 2544.00

Тековен
Во магацинот.

Лабораториска опрема & инструменти.Изработени во тајван.Произведени од страна на Кол-Parmer.Пакет Димензии : 19.77" L x 18.79" W x 0.64" H. Лабораториска опрема & инструменти.Ce меѓународните Трговски мрежа екран, најлон, 0.045 mm сито отворање, 325 мрежа.Произведени од страна на Кол-Parmer.Кол-Parmer бренд производи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.