• Обновено
Metcal 920050-45BTE Серија ТЕ Нерѓосувачки Челик Прецизност Свиткана Игла за Течност Издавање, Агол од 45° степени, Розова, 20 Колосек, 0.5 Совет Големина (Пакување од 50)

Metcal 920050-45BTE Серија ТЕ Нерѓосувачки Челик Прецизност Свиткана Игла за Течност Издавање, Агол од 45°

Оценката:
DEN 874.32

Тековен
Во магацинот.

Пакет Димензии : 2.006 cms (L) x 7.010 cms (W) x 9.194 cms (H).Пакет Количина : 1. Тип На Производ : Прецизност На Мерење.Земја На Потекло : Сад.Овие премиер ТЕ серија игли се прецизност, свиткана на 45 степени агол.Совршен за издавање течност во тешко да се постигне места.Се продаваат во пакети од 50 години.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.