• Обновено
Metcal 930050-90BTE Серија ТЕ Нерѓосувачки Челик Прецизност Свиткана Игла за Течност Издавање, 90° Агол, Лаванда, 30 Колосек, 0.5 Совет Големина (Пакување од 50)

Metcal 930050-90BTE Серија ТЕ Нерѓосувачки Челик Прецизност Свиткана Игла за Течност Издавање, 90° Агол, Лаванда,

Оценката:
DEN 589.20

Тековен
Во магацинот.

Пакет Димензии : 2.032 H x 9.144 L x 7.111 W (сантиметри).Пакет Тежина : 0.050 фунти.Земја на Потекло : сад.Овие премиер ТЕ серија игли се прецизност, свиткана во агол од 90 степени.Совршен за издавање течност во тешко да се постигне места.Се продаваат во пакети од 50 години.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.