• Обновено
Sharprepublic 100 Парчиња Филтри за Еднократна употреба Filting Стерилни - Зелена Боја, Големина: 0.22 um

Sharprepublic 100 Парчиња Филтри за Еднократна употреба Filting Стерилни - Зелена Боја, Големина: 0.22 um

Оценката:
DEN 623.76

Тековен
Во магацинот.

Конектори : Доводното : Женски луер,Штекер : машки луер.Дијаметар : прибл. 13mm,големината на порите : 0.22 хм,10/пакет.Материјал : полипропилен.Филтер PTFE : Hydrophobic PTFE мембрана со Полипропилен(PP) домување,не се стерилни.Одлична единица-да-единица и многу-до-многу reproducibility и конзистентност.Опис : - Филтер PTFE : Hydrophobic PTFE мембрана со Полипропилен(PP) домување,не стерилни - Дијаметар : прибл. 13mm,големината на порите : 0.22 хм,10/пакет - Конектори : Доводното : Женски луер,Штекер : машки луер - Одлична единица-да-единица и многу-до-многу reproducibility и consistency Specification : - Материјал : полипропилен - Дијаметар : прибл. 13mm / 0.5 Инчи - Por Големина : 0.22 um - Боја : Зелена како што е прикажано во екранот pictures Package Вклучува : 100 Парчиња Филтри за Еднократна употреба.

Параметри на производот

- Material:
polypropylene
- Diameter:
approx. 13mm / 0.5 Inch
- Por Size:
0.22um
- Color:
Green as shown in display pictures
Package Includes:
100 Pieces Disposable Filters :

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.