• Обновено
Француски Тост Момчиња Основните Рамна Пред Кратко со Прилагодливи Половината

Француски Тост Момчиња Основните Рамна Пред Кратко со Прилагодливи Половината

Оценката:
DEN 132.00

Тековен
Во магацинот.

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Кука и Бар затворање.Машина За Миење.Памук Мешавина Twill. 50 Миење Тестирани Се Намали & Исчезнат Отпорни.Прилагодливи Половината За Одлично Се Вклопуваат.Над Коленото.Функционална Страна Цвест Џебови.Функционална Еден Назад Велт Џеб.Кука & Бар Затворање.Се облекуваат за нив или надолу, овие удобен шорцеви се совршени за било топло времето occasion.By елиминирање на дневни одвлекување на вниманието на решен училиште облека, како и притисокот од колегите поврзани со : "label конкуренција," униформи поставите тон за правилна работа став во училницата, намалување на однесување проблеми и да се подобри студентски перформанси.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.