• Обновено
Nhlzj XIAOQIANG Шминка Огледало 8Inch Круг Ѕид,Бричење Огледала Двострано Вртливата Зголемување Суета Огледало (Боја : Nickelbrushed, Големина : 5X)

Nhlzj XIAOQIANG Шминка Огледало 8Inch Круг Ѕид,Бричење Огледала Двострано Вртливата Зголемување Суета Огледало

Оценката:
DEN 5200.56

Тековен
Во магацинот.

▲360°ВРТЛИВАТА ДВОЈНО ДВОСТРАНО ЗГОЛЕМЕНА ОГЛЕДАЛО : Моќен 3x +1 X зголемена страна е совршен за да се затвори до работа,нормално страна за сè друго,бидете сигурни дека за секој детал од вашата коса и шминка е видлив со не слепи точки. ▲ПРИЛАГОДЛИВИ се ПРОШИРИ РАКА : Прилагодлив и со можност да биде продолжен рака им овозможува слободен ротирачки огледало;manoeuvrable да било агол и останатите фирма, дури и по продолжениот;виткање рака им овозможува лесно да се лулаат него на начин и поклопецот против ѕид кога не е во употреба заштеда на простор. ▲МУЛТИ ЦЕЛ : Одлична за вашата суета да се применуваат шминка,контактни леќи,козметика,прецизни бричење и повеќе;одличен прилог за луксузни хотели,бањи или дома,козметички огледало доаѓа со завртка систем,Тоа е лесно да го инсталирате. ▲Се ДОБИЕ ОВАА СИТЕ-ЦЕЛ ШМИНКА ОГЛЕДАЛА,денес со кликнување'Add во Кошничката'above и секогаш може да имаат начин да се опуштите и да уживате во себе!. ▲ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА : Ѕид лупа и облекување стакло се прицврстени со завртки,Темно Инсталација.Тие може да ротира слободно и не се лесно да падне.Тие имаат долг животен век.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.