• Обновено
OMLTER Дома Шминка Огледало со Led Светло и Складирање Кутија, Мултифункционален Десктоп Срце Облик на Убавина во Огледало, Наплаќа Огледало Шминка за Сочинуваат и Бри?

OMLTER Дома Шминка Огледало со Led Светло и Складирање Кутија, Мултифункционален Десктоп Срце Облик на Убавина

Оценката:
DEN 359.76

Тековен
Во магацинот.

◆ Преносен и компактен суета огледало погоден за никаде, спална соба, бања, ученичкиот дом или патување, одмор подароци може да бидат испратени да се пријатели, љубовници, итн. ◆ Шминка огледало на допир за да го активирате, да се претвори во светлина на вклучено или исклучено со едно копче, притиснете и задржете за да го прилагодите осветлувањето на екранот, лесно да се префрлат, едноставен и флексибилен. ◆ На суетата огледало најпаметните се прилагодува осветлувањето систем, користејќи светла бела светлина - најдобро светло бои за шминка. ◆ Прилагодливи агол - 180° вртливата овозможува лесно движење на шминка огледало површина за гледање во секој агол. ◆ Батерија, огледало вклучува полнење преку USB кабел.Тоа се наплаќа преку micro USB порта за лесно и безбедно.Добредојдовте во Мојата Продавница!Се надеваме дека ќе може да се најдат на производи што ви се допаѓа во нашата продавница. [ИНФОРМАЦИИ за ПРОИЗВОДОТ]Име : огледало шминка табела lamp Material : ABSPower текст : DCSV+1 ABattery капацитет : 2000 m Ah Size : 210mm X 195mm X300mm Weight : околу 700 грама[ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ]1 x Шминка огледало[ДЕТАЛИ]- Избегнувајте гребење со остри предмети - Избегнувајте тешки предмети - Избегнувајте долготрајно изложување на висока температура - да се Избегне контакт со киселина или алкална liquids If не сте задоволни со производот, не контактирате на време,ние ќе ви понуди добро решение во рок од 24 часа.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.