• Обновено
Nhlzj XIAOQIANG Двојно Двострано LED Огледало,Зголемување Countertop Суета Огледала,360°на Ротација Осветлени Козметички Огледало (Боја : Црна, Големина : 10X)

Nhlzj XIAOQIANG Двојно Двострано LED Огледало,Зголемување Countertop Суета Огледала,360°на Ротација Осветлени

Оценката:
DEN 407.76

Тековен
Во магацинот.

На countertop огледало е елегантен дизајн кој има rotatable функција.Ова огледало стои stably од себе на вашиот countertop, огледало има 8 инчен дијаметар и карактеристики мазна 90-степен вртливата дизајн кој бидете флексибилни лица се прилагоди било кој агол за гледање.Двојно двострано шминка огледало со светла и зголемена. 3 X, 5 X, 7 X, 10 X зголемување за да бидете сигурни дека секој детал е на место.Тоа има отсјај-бесплатно, сенка-бесплатно, и кристално јасна цел за шминка, назад гледање, бричење, tweezing, ставање во контакт леќи и слично.Заштеда на енергија LED лента никогаш не треба замена, доаѓа со долготрајна вграден Led лента, троши и до 70% помалку електрична енергија отколку редовни светилки, бела светлина е тесно симулира природен сончева светлина, заштита на вашите очи од светлина, може да се направи шминка природни, совршен.Атрактивни и елегантен дизајн со висок квалитет направи од месинг рамка и кристално silvered стакло.Висок квалитет огледало материјал, кристално јасно, без деформација, отпорен на корозија, нема рѓа, стабилна и безбедна.Огледалото е лесно да се качи и само приклучоци во близина на штекер, Сите стојат огледало доаѓа со сила приклучокот.Суета Ретровизори со On/Off прекинувач, најдобро за употреба во домашната бања, луксузен хотел и спа.Предмет Тип : Countertop Суета Mirrors Type : LED Tabletop Шминка Mirror Model Број : 2208 Color : Црна, Хром, Злато, Nickel Double двострано : Зголемена + Normal Magnification : 3 X/5 X/7 X/10 X зголемена mirror Material : Месинг + Нерѓосувачки челик + Glass Lenses Материјал : Glass Light : Yes Mirror Облик : Round Mirror Големина : 8.5 инчен diameter Unit Тип : piece Size : 32*18.5*42.5 CMPackage Тежина : 2.3 kg (5.07 lb.)Најдобрите подароци за вашата Мајка/Татко/Сестра/Пријатели/Parents Friendly Совети : Премногу далеку од зголемување огледало ќе предизвика вртоглавица, најдобар растојание е : 3 X : во Рамките 30cm5 X : во Рамките 20cm7 X : во Рамките 15cm10 X : во Рамките 10cm Quality Гаранција : Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да не контактирате на време, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.