• Обновено
Коса за Сечење Ножици Shears Комплет,CDNGELO Чистење Ножици, Берберот коса ножици за полнење со Чешел,Професионални Берберот/Салон/Home Shears Комплет За Мажи,Жени,деца,од не '

Коса за Сечење Ножици Shears Комплет,CDNGELO Чистење Ножици, Берберот коса ножици за полнење со Чешел,Професионални

Оценката:
DEN 311.76

Тековен
Во магацинот.

[Професионални Фризура Shears] : се Направени од издржлив, висока прецизност од нерѓосувачки челик со огледало-полиран финиш и специјален слој за да се спречи рѓа,Ергономски дизајн, лесна и стилски справи прави ножици лесно да се сфати и го намалува притисокот на лактите, зглобовите и рацете. [Sharp & Ефикасен] : прилагодување на косата ножици завртка ви овозможува лесно да ги заостри или олабави ножици како вашата желба.Форумот зафат дизајн е многу ергономски и го намалува заморот. 28 V-sharped забите, чистење ножици, остар и без коса фатена помеѓу ножеви (може да достигне 30% чистење стапка).Лесно да се создаде совршен намали, намали и да се избегне штета или да се подели на косата завршува. [Ергономски] : Нашата CDNGELO професионални коса ножици за сечење/чистење ножици сет е одличен за салонот работници, barbers, и за домашна употреба, како и.На карактеристична лесно зафат се справи со дизајн за секој режа овозможува ножици на лулка прсти, обезбедувајќи сигурни фризура секој пат!Може да се користи на мажи, жени, деца, бебиња и постарите лица. [Лесен за Употреба и Чисти] : професионални коса за сечење ножици за полнење е многу лесен за употреба и има светлина и стилски се справи со тоа е лесно да се сфати.Косата shears структура е едноставен и модерен, лесен за чистење на остаток на косата, отпечаток, коса масло, и сите дамки. [Врвна Услуга и Квалитет] : CDNGELO е посветена на обезбедување на клиенти со професионална Коса за Сечење Ножици во Собата.Ако имате било какви прашања во врска со фризурата ножици сет, ве молиме слободно контактирајте со нас , ние ќе направиме се најдобро решение во прв пат.Вклучени 1* Косата Ножици за Сечење,1* Чистење Shears, 1*Чешел, , 1*Кожна Торба, 1*Завртка Прилагодувач, 2* Коса Клипови,1*Ткаенина за Чистење, стилски кожна торба која совршен за носење и користење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.