• Обновено
Milward Sharps Рака Игли За Шиење Големина: Број 11

Milward Sharps Рака Игли За Шиење Големина: Број 11

Оценката:
DEN 46.32

Тековен
Во магацинот.

Големина : Број 11. Пакет Големина : 10. Тип : Игли.Занает : Dressmaking.Sharps се најпопуларните игла за општа шиење.На мали и заоблени око дава игла дополнителна сила.Најдобар јаглерод, стврднат, калено челик се користи за да се зголеми отпорноста на корозија.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.