• Обновено
GOUGOU suhongstore 10Pcs/Set 25X33MM Транспарентна Пластика Виткање Шарки Долгорочните Јасно Акрилик Зглоб Алатки

GOUGOU suhongstore 10Pcs/Set 25X33MM Транспарентна Пластика Виткање Шарки Долгорочните Јасно Акрилик Зглоб

Оценката:
DEN 638.40

Тековен
Во магацинот.

100% сосема нов и висок квалитет.Едноставен за инсталација и јасно изглед.Инсталација : Виткање и поврзаност со акрил растворувач цементирање/лепак.Овие се дефинитивно за plexi не за дрво.Тие се закачите со брзо сушење цемент не со завртки.Пластика Виткање Шарки само, други додатоци демо на сликата не е вклучен!. 100% сосема нов и висок quality Features : едноставен за инсталација и јасно изглед.Инсталација : Виткање и поврзаност со акрил растворувач цементирање/лепак.Овие се дефинитивно за plexi не за дрво.Тие се закачите со брзо сушење цемент не со завртки.Пластика Виткање Шарки само, други додатоци демо на сликата не е вклучен!Спецификација : Материјал : ABS Plastic Dimensions : 25x33mm/0.98x1.3inch Color : Transparent Quantity : 10 Компјутери/lot Note : 1.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 10 x Пластика Виткање Зглоб (без мало пакет).

Параметри на производот

Material:
ABS Plastic
Dimensions:
25x33mm/0.98x1.3inch
Color:
Transparent
Quantity:
10 Pcs/lot
Note:
1.Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid.
2.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes:
10 x Plastic Folding Hinge (without retail package) :

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.