• Обновено
Зглоб Херој® Вратата Зглоб Подмачкување Алатка. Стоп Писклив Вратата Шарки. Нема Хаос. Лесен за употреба. Патентиран Производ.

Зглоб Херој® Вратата Зглоб Подмачкување Алатка. Стоп Писклив Вратата Шарки. Нема Хаос. Лесен за употреба. Патентиран

Оценката:
DEN 167.76

Тековен
Во магацинот.

Запира писклив вратата шарки.Лесно да се користат патентирани зглоб подмачкување алатка.Подмачкување вратата шарки, без неред.Ја елиминира overspray на врати, ѕидови, трим и подови.Работи брзо и одговара на повеќето станбени вратата шарки.Спреј лубрикант не се вклучени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.