• Обновено
Кавијар Збогатен луксузни Шампон 300g

Кавијар Збогатен луксузни Шампон 300g

Оценката:
DEN 3816.00

Тековен
Во магацинот.

1, кавијар екстракт во комбинација со протеини хранлива формула, богата во трага елементи, има силна виталност и поправка, длабока пенетрација поправка на косата скала оштетување, губење на совет силна, не сплит. 2. AQUAXYL во комбинација со навлажнувачки и анти-првут формула матрица : Длабоко ја чисти скалпот вишокот на нафта и нечистотија, решавање на косата мрсна проблеми, се создаде здрава глава на животната средина.Стабилизирање на корени. 3, сина бакар peptide + panthenol, подобрување на колаген влакна, подобрување на косата сплит капка. 4. Различни билни состојки, како што се белиот цвет семе на нафта и камелија, може да го освежите скалпот и зајакнување на коренот на косата. 5, материјалот тело надградба, не содржи алкохол, минерални масла, силиконското масло.Три патент компоненти 1. Ефикасноста на хидролизираат натриум hyaluronate : коса скала поправка, главата поправка, навлажнувачки ефект методот на подготовка на oligomeric hyaluronate од страна на ензими на варење и на неговата примена.Патент Бр. : ZL201210317032.5 2. Екстракт од квасец ефект : поправка губење на квалитет, подобрување на косата сјај Кинески пронајдок, патент име : Екстракт од Квасец и подготовка метод, Патент Број : ZL 2011 1 0387703.0 3.AQUAXYL придобивки : Moisturizes и moisturizes скалпот Кинески пронајдок, Патент Бр. : CN101448483 B (AQUAXYL* се однесува на ксилитол glucoside, дехидрирани ксилитол, вода, ксилитол, шеќер во крвта).

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.