• Обновено
Aveeno Позитивно Светли MaxGlow Инфузија Капки со Влага Богата Соја & Киви Комплекс, Противалергиски, Не-Comedogenic, Paraben- & Phthalate-Слободен Навлажнувачки Лицето Серум, 0.17 fl. оз

Aveeno Позитивно Светли MaxGlow Инфузија Капки со Влага Богата Соја & Киви Комплекс, Противалергиски, Не-Comedogenic,

Оценката:
DEN 408.00

Тековен
Во магацинот.

17-течност унца шише Aveeno Позитивно Светли Max Glow Инфузија Капки со Влага Богата Соја & Киви Комплекс помош им даде на кожата поттик на влага на кожата која е хидрирани, мека и dewy.Од дерматолог се препорачува бренд, ова соја лице серумот дава на кожата со 48 часа на moisturization и осветлена-од-во рамките сјај, а исто така помага да се изедначи тонот на кожата и текстура.Дизајнирани за да го привлечат и да се заклучи во кожата влага, овие крем капки се уникатно формулиран со Влага Богата Соја и Киви Сложени и може да се користи сам или да се додаде на вашиот омилен крем.Влага зголемување на серумските е нежна за кожата и противалергиски, paraben-free, phthalate-слободните и не-comedogenic, па тоа нема да ги заглави порите.Сега вашата кожа може да светне соба.На Aveeno Позитивно Светли Колекција е наменета да се подобри вашиот природен сјај и да ви даде осветлена-од-во рамките сјај.Подобрување на вашата кожа е природниот сјај и ја даде поттик на влага со Aveeno Позитивно Светли Max Glow Инфузија Капки.Од дерматолог-се препорачува бренд, ова не-comedogenic навлажнувачки лицето серумот дава осветлена-од-во рамките сјај, а исто така помага да се дури и тонот на вашата кожа и текстура.На противалергиски формула, исполнет со соја и киви комплекс, moisturizes за целосна 48 часа.Да ги користите овие paraben-free и phthalate-слободен крем капки сам или со вашиот омилен крем.На Aveeno Позитивно Светли Колекција е наменета да се подобри вашиот природен сјај и да ви даде осветлена-од-во рамките сјај.Секој од соја збогатен производ цели на ѕвонење и текстура.Обидете други Позитивно Светли производи за кожа, раствор дека е позитивно вас.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.