• Обновено
Жените Око Шминка, Повеќе Проблеми и Не е Лесно Да се Лета во Прав Сенката за Очи Палета Задржи Вашите Прекрасни Очи Шминка на целиот Ден, за Дома, за Партија за Патув

Жените Око Шминка, Повеќе Проблеми и Не е Лесно Да се Лета во Прав Сенката за Очи Палета Задржи Вашите Прекрасни

Оценката:
DEN 208.56

Тековен
Во магацинот.

Одговараат за различни повод, како секојдневен, салон, забава, свадба, итн.Додадете вашиот шармантен и да се создаде совршен око шминка.Двоен слој 4 бојата на сенката за очи, срце облик сенката за очи во боја која лесно се привлечат жените и девојка внимание.Високото сатурација, повеќе проблеми и не е лесно да се лета во прав, лесно се создаде деликатна око шминка, погоден за почетници и професионална употреба.Долготраен ефект кој може да се задржи вашите прекрасни очи шминка на целиот ден, долго, мешавини лесно и практично се применуваат за вашите очи.Може да се користи со една боја или мешана боја, лесно да се создаде различни стилови на око шминка ефект.Функција : 1. Двоен слој 4 бојата на сенката за очи, срце облик сенката за очи во боја која лесно се привлечат жените и девојка внимание.2. Одговараат за различни повод, како секојдневен, салон, забава, свадба, итн.Додадете вашиот шармантен и да се создаде совршен око шминка.3. Долготраен ефект кој може да се задржи вашите прекрасни очи шминка на целиот ден, долго, мешавини лесно и практично се применуваат за вашите очи.4. Високото сатурација, повеќе проблеми и не е лесно да се лета во прав, лесно се создаде деликатна око шминка, погоден за почетници и професионална употреба.5. Може да се користи со една боја или мешана боја, лесно да се создаде различни стилови на око шминка ефект.Спецификација : Предмет Тип : Око Shadow Material : Минерални substance Usage : Шминка Пакет Листа : 1 x Сенката за Очи.

Параметри на производот

Item Type:
Eye Shadow
Material:
Mineral substance
Usage:
Makeup 
Package List:
1 x Eye Shadow :

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.