• Обновено
ANGKEEL Крпа Лента Двојно Проводници за 0.8 инчен x 66 Метри Висока Shield Фарадеј Ткаенина Лента со Акрил Лепило, за Заземјување, Жица Подигнат Заврши, Електрични Поправка, ?

ANGKEEL Крпа Лента Двојно Проводници за 0.8 инчен x 66 Метри Висока Shield Фарадеј Ткаенина Лента со Акрил

Оценката:
DEN 215.76

Тековен
Во магацинот.

✅[Соодветна Големина] : Целосно се тркалаат мерење 0.8 инчен широк x 66 метри x 4.3 мили дебели, (20mm x x x x x 20 милиони 0.11 mm ). ✅[Двојно Проводници] : На предната и задната страна на фарадеј ткаенина селотејп обезбеди стабилна електрична спроводливост, може да се носат сегашните само како жица. ✅[Каже Збогум на пречки] : Обично се користи за да заврши кабли или внатрешните компоненти за заштита на електронските уреди од електромагнетни и други пречки. ✅[Наменета за Жици] : Погоден за сите видови на жици, како жици се подигнат заврши, здрав и ликвидација, така што жици се ослободени од нечистотија и прашина, а исто така може да се избегне кабел штета предизвикана од прекумерна триење. ✅[Мулти-цел Лента] : Фарадеј крпа лента се користи за заземјување, гитара/emi оклопна, електрични поправка, хартија кола, rfi сигнал блокирање, автомобилот жици се подигнат завиткани, што кредитна картичка паричник или фарадеј.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.