• Обновено
Горила Црна Тешки & Широка селотејп, 2.88 x 30 yd, Црна, (Пакување од 12)

Горила Црна Тешки & Широка селотејп, 2.88 x 30 yd, Црна, (Пакување од 12)

Оценката:
DEN 3888.00

Тековен
Во магацинот.

Направени со двојно дебел леплив, силен засилен поддршка, и тешка сите временски услови школка, тоа е најголемиот, најсилниот, најтешките нешто што некогаш да се случи да селотејп.За нас, тоа е направено на начин лента треба да биде : Најтешките на Планетата Земја.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.