• Обновено
Dongng Selfie Стап Tripod, со можност да биде продолжен Bluetooth Selfie се Држи со Безжичен Далечински Portable (Црна)

Dongng Selfie Стап Tripod, со можност да биде продолжен Bluetooth Selfie се Држи со Безжичен Далечински Portable

Оценката:
DEN 1720.80

Тековен
Во магацинот.

【Светлина, Мали, Лесно да се земе】Ова е алуминиумска легура стап, 18.5 cm укината големина, удобен да го земе во вашата прекрасна чанта, џеб, многу полесни и повеќе функционални selfie стап.Опуштено да уживаат во selfie.Лесен алуминиум : алуминиум легура телескопски стап, изработка извонредност, стабилност, леснотија и издржливост.Скриени дизајн : безжична Bluetooth далечинска контрола, лесно да се работи, не е лесно да се изгуби.Tripod режим : Стабилна и цврста, широко поле на визија со златен должина, со полно тело, долги нозе.Пошироко поле на гледање : tripod, целото тело фотографија, долги нозе, безжичен далечински управувач за камера во собата.Име на производ : мобилен телефон tripod Product големина : 47 × 33 × 190 ~ 860mmcolour : black Bluetooth верзија : Bluetooth 4.0 Bluetooth растојание : 10 MBattery : CR1632 (МОЖЕ да се ПРОМЕНИ)Материјали : ABS + алуминиум (Алуминиум)Андроид систем : Android 4.3 или higheri OS систем : i OS5.1 или later Phone големина : 4.5-6.2 inches If имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе одговориме на вашето барање во рок од 24 часа.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.