• Обновено
Lijing Кабинет се Справи со 5 КОМПЈУТЕРИ 6077 Цврсто Дрво Мебел Кабинет се Справи со Црвена Бакарни Рачки

Lijing Кабинет се Справи со 5 КОМПЈУТЕРИ 6077 Цврсто Дрво Мебел Кабинет се Справи со Црвена Бакарни Рачки

Оценката:
DEN 435.36

Тековен
Во магацинот.

Индустрија И Наука Индустриски Хардвер. 5 КОМПЈУТЕРИ 6077 Цврсто Дрво Мебел Кабинет се Справи со Црвена Бакарни Рачки.Погоден за сите видови на кабинетот furniture1. Материјал : цинк alloy2. Применливи предмет : фиоки/гардероби/чевли нашите училници/кабинети, etc3. Дупка проред : единечен hole4. Висина : 28mm ширина : 35mm5. Должина : 35mm.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.