• Обновено
Locryz Жените Секојдневен Долг Ракав Врвот Солидна Боја Поврзана Pullover Sweatsuit 2 Парче Краток Џемпер Дневна Облека Поставува

Locryz Жените Секојдневен Долг Ракав Врвот Солидна Боја Поврзана Pullover Sweatsuit 2 Парче Краток Џемпер Дневна

Оценката:
DEN 455.76

Тековен
Во магацинот.

Материјал : 82% Rayon, 18% Полиестер, мека удобно ткаенина со дише, кожата на допир.Drawstring затворање.Машина За Миење.Жените 2 Парче Поврзана Тимови Издувам Ракав Круг Вратот Сечење на Врвот Шорцеви Поставите Џемпер Sweatsuit.Карактеристики : долго издувам ракав pullover врвот, екипажот вратот сечење на врвот, ребрести ткаенината, прекумерно одговара на врвот, висока половината шорцеви, поврзана џемпер сет.Повик долг ракав блузи и висок половината лабава кратки панталони дизајн, еластичен појас и прилагодливи drawstring се обезбеди максимална удобност, го прави да се чувствувате кул и повеќе шармантен во есен.Можете да ги носи како збир или лесно може да се меша и натпревар ова да оди надвор.Можете да одговара на врвот со фармерки или leggings и еден пар на убави патики или можете да го носат на bottoms со маици и резервоарот на врвот.Повод : Основни лабава секојдневен две-парче сет за loungewear, pajama, streetwear, џогирање, одење, тренерки, nightwear, спортски, за повик за секојдневно носење, дома, одмор, забава, канцеларија, на отворено.Што повеќе, тоа е исто така прекрасен подарок за вашата девојка, сопруга, пријатели, семејство.S Sleeve : 26.0 / Биста : 39.4" / Должина : 17.7".M- Sleeve : 26.8 / Биста : 41.3" / Должина : 18.1".L Sleeve : 27.6" / Биста : 43.3" / Должина : 18.5 ".XL- Sleeve : 28.3 / Биста : 47.2 / Должина : 18.9".S Половината : 26.0 / Хип : 42.1" / Должина : 13.8".M- Половината : 27.6 / Хип : 44.1" / Должина : 14.2".L Половината : 29.1" / Хип : 46.1" / Должина : 14.6 ".XL- Половината : 31.5 / Хип : 49.2 / Должина : 15.0".Две Drawstring на Панталони Може да Се Прилагоди Според Вашите Потреби.Едноставен и Класичен Стил, Мулти Боја за Вас да се Избере.S Sleeve : 26.0 / Биста : 39.4" / Должина : 17.7".M- Sleeve : 26.8 / Биста : 41.3" / Должина : 18.1".L Sleeve : 27.6" / Биста : 43.3" / Должина : 18.5 ".XL- Sleeve : 28.3 / Биста : 47.2 / Должина : 18.9".S Половината : 26.0 / Хип : 42.1" / Должина : 13.8".M- Половината : 27.6 / Хип : 44.1" / Должина : 14.2".L Половината : 29.1" / Хип : 46.1" / Должина : 14.6 ".XL- Половината : 31.5 / Хип : 49.2 / Должина : 15.0".Предмет Тип : Случајни Долг Ракав Поврзана Џемпер Краток Set Neckline : Екипажот Neck Unique Дизајн : Сечење Сечење на Врвот, Висока Половината Shorts Sleeve Должина : Долги Ракави/Издувам Sleeve Season : Есен, Зима, Spring Two Drawstring на Панталони Може да Се Прилагоди Според Вашиот Needs Perfect да се носат на Зима партија, повик за секојдневно носење, за статистика, датира, одмор, можете да го носите со подигање или секојдневен чевли.Едноставен и Класичен Стил, Мулти Боја за Вас да се Избере.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.