• Обновено
Synergee Flipper Табла Преносни Tabletop Флип Резултат Чувар. Одлично за Фудбал, Пинг Понг, Бејзбол, Кошарка, Одбојка и Други Спортски. Достапен во 4 и 6 Цифри.

Synergee Flipper Табла Преносни Tabletop Флип Резултат Чувар. Одлично за Фудбал, Пинг Понг, Бејзбол, Кошарка,

Оценката:
DEN 382.80

Тековен
Во магацинот.

Тие се многу видливи, совршен за спортски фанови гледа и спортисти игра за сите возрасти!. На Scorecards се сини и портокалови контраст против светла, бела, храбар броеви.5 инчи со 5-инчен база кога се постави; Верзија 2 е 15. ★ БЕЗ ПОТ ГАРАНЦИЈА ★ – ја Напушти потење и заколнување за вашиот тренинг!Купување од Synergee значи брзи, без мака, и се грижат услуги на клиентите!Плус, ние нудиме подобар-од-гаранција за враќање на парите : ако има проблем со вашиот производ за било која причина, ние ќе ви испратиме нова брзо и апсолутно БЕСПЛАТНО! 100% Задоволството на Клиентите е нашиот Број 1 Гол!.★ СОВРШЕН ЗА СЕКОЈ ЉУБИТЕЛ на СПОРТОТ ★ – Овие Scoreboards се совршени за било каква внатрешна/сува спорт.75-инчен база кога се постави.Верзија 1 вклучува 4 цифри за оценување до 99-99.Се освојат вашиот одбојка, кошарка, тенис на маса, или други затворени игри со Synergee Резултат Одбор!Тоа е светлина, преносни, компактни, и цврсти; подготвени да одите секаде и секогаш кога ќе се!Складирање и транспорт се лесно!Резултатот Одбор може да биде лесно да се транспортираат помеѓу игри, фитнес, часови, и повеќе.Складирање и транспорт се лесно!Резултатот Одбор може да биде лесно да се транспортираат помеѓу игри, фитнес, часови, и повеќе. Верзија 2 има резултат картички кои се движат од 0-31, и вклучува екстра збир на цифри од 0-7 да рекорден број на кругови.5 инчи со 5.Верзија 1 вклучува 4 цифри за оценување до 99-99.Каде што другите резултат картички може да се држиме заедно, или финтата на прстените, ние дизајниравме наш за помалку фаќање, помалку расцепен, како и вкупниот подобро искуство!Верзија 1 стои 14.Тоа покажува до 6 Цифри на времето за чување на резултат : тоа може да го пратите резултати 0-31 за било кој тим/страна, и го поставува од 0-7 во центар.На броеви може да се види јасно од поле и маргините благодарение на големиот, со висок контраст на екранот.Резултат пинг понг, кошарка, бејзбол, и фудбалски натпревари со едноставна ФЛИП!На Synergee Табла е лесно да се постави и уште полесно да се користат така што ќе можат да се фокусираат на игра.Поставување е едноставна и постигнувајќи е напор.Двете Scoreboards колапс за лесен за складирање и Верзија 1 доаѓа со носење (Верзија 2 не).Резултат картички одат од 0-31, и помали круга картички одат од 0-7.75-инчен база.Тоа е изградена со подебели пластика и одговара на професионален спортски амбиент.На броеви може да се види јасно од поле и маргините благодарение на големиот, со висок контраст на екранот. ★ ЛЕСНО ПРЕВОЗ + СКЛАДИРАЊЕ ★ – изнесам Резултат Одбор за игра и навивам тоа настрана, кога тоа не е потребно!На Synergee Табла колабира да компактен и пренослив големина, што го прави лесен за патување тимови, салата наставниците, и повеќе.Двете Scoreboards колапс за лесен за складирање и Верзија 1 доаѓа со носење (Верзија 2 не).Каде што другите резултат картички може да се држиме заедно, или финтата на прстените, ние дизајниравме наш за помалку фаќање, помалку расцепен, како и вкупниот подобро искуство!Верзија 1 стои 14.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.