• Обновено
ИНДУСТРИСКИ MRO QO250GFIC 50A 120/240V UNMP-ОЕМ

ИНДУСТРИСКИ MRO QO250GFIC 50A 120/240V UNMP-ОЕМ

Оценката:
DEN 1497.60

Тековен
Во магацинот.

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишок Нема Производителот Пакет (ОЕМ).NUPI - Нови Некористени Претходно Инсталирани (ОЕМ).REMAN – Remanufactured Како Нова (ОЕМ).КОЛО ПРЕКИНАТО, 50 A, 120/240 V.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.