• Обновено
TOYANDONA 2 парчиња Модел Дрвја Скала Дрвја Воз на Железничката Парк Сценографијата Архитектура Дрвја Минијатурни Дрвја за DIY Занаетчиски Микро Пејзаж Оркестарот

TOYANDONA 2 парчиња Модел Дрвја Скала Дрвја Воз на Железничката Парк Сценографијата Архитектура Дрвја Минијатурни

Оценката:
DEN 230.16

Тековен
Во магацинот.

Модел Дрвја може да се додатоци на песок табела модел или градење модел, дури и за микро пејзаж украс.Модел Дрвја Направени од премиум пластичен материјал, издржлив и практични.Модел Дрвја Совршен за подобрување на изгледот на вашиот модел пејзаж со еден допир на зеленило.Модел Дрвја парична Казна изработка направи повеќе реални.Модел Дрвја Светла боја и дизајн.За да додадете природно чувство за вас страна.Карактеристики во Боја : Како што е прикажано. Материјал : Пластика. Големина M : За 17. 5 x 13. 5 x 7 cm.Пакет Вклучувајќи - 2 x Пејзаж Дрвја Оркестарот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.