• Обновено
Nippon Лаборатории SATA3L0.5FT-90/180SL 6-Инчен Sata Кабел со Заклучување Latch, Sliver

Nippon Лаборатории SATA3L0.5FT-90/180SL 6-Инчен Sata Кабел со Заклучување Latch, Sliver

Оценката:
DEN 2159.76

Тековен
Во магацинот.

поедноставува кабел рутирање и инсталација.го подобрува протокот на воздух во рамките на ПРОЦЕСОРОТ.Ro HS Усогласеност.Поддржани SATA 6 Gb/s технологија.Назад компатибилен со 3 Gb/s и 1.5 Gb/s.Издржливи флексибилни гума sleeving може да биде свиткан и искривено.Способноста да се поврзете и да се исклучите уреди без претходно известување.Ro HS согласност. 6 инчен SATA Кабел w/Заклучување Latch (90 Степен на 180 Степен) - Sliver, SATA-lll (6.0 Gbit/s) Поддржани SATA 6 Gb/s technology Backward компатибилен со 3 Gb/s и 1.5 Gb/s Durable флексибилни гума sleeving може да биде свиткан и искривено.Способноста да се поврзете и да се исклучите уреди без претходно известување.Ro HS согласност.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.