• Обновено
Nippon Лаборатории SATA3-3FT-90R 36-Инчен SATA Serial ATA Кабел

Nippon Лаборатории SATA3-3FT-90R 36-Инчен SATA Serial ATA Кабел

Оценката:
DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

поедноставува кабел рутирање и инсталација.Пакет Димензии : 1.016 H x 15.494 L x 8.128 W (сантиметри).Пакет Тежина : 0.050 фунти.Земја на Потекло : Кина. 36 инчи SATA Serial ATA кабел (90 Степен - Десен Агол), SATA-lll (6.0 Gbit/s).

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.