• Обновено
AW-HE42, 3G SDI, Оптички СТАБИЛИЗАТОР на Сликата, HDMI, GENLOCK, Црна

AW-HE42, 3G SDI, Оптички СТАБИЛИЗАТОР на Сликата, HDMI, GENLOCK, Црна

Оценката:
DEN 4799.76

Тековен
Во магацинот.

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.UPC : 885170365209. Тежина : 6. 850 lbs.AW-HE42, 3 G SDI, ОПТИЧКИ СТАБИЛИЗАТОР НА СЛИКАТА, HDMI, GENLOCK, ЦРНА.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.