• Обновено
Cambro CD2020H131 Camdolly Со Рачка за Camracks Темно Кафеава боја Случај на 1

Cambro CD2020H131 Camdolly Со Рачка за Camracks Темно Кафеава боја Случај на 1

Оценката:
DEN 1603.20

Тековен
Во магацинот.

Капацитет од 350 lbs (159 kg).Се вклопува во полна големина јадење и чаша Camracks.Намалување на ризикот од намалување на непотребно дигање.Се обезбеди хигиенски транспорт и складирање за јадења и стакло.Користење со Camrack Капак и Camracks за целосна санитарни складирање.Се намали непотребното rewashing и да се подобри безбедноста на персоналот, со Camdolly наменета за Camracks.Достапни во широк спектар на стилови, на Camdolly се препорачува за употреба со Camrack Маска за да се создаде безбеден систем за складирање.Заеднички загадувачи како што се багови, нечистотија, и четка вода се одбиваше од затворен ѕидови, и да се спречи повреда на прстите за време на транспортот.Дизајниран со Cambro трајност на ум, Camdollies го издржат голем сообраќај кујни, без пукнатини, вдлабнатини, или корозија, нудејќи траен услуга.На Camdolly за Camracks е хигиенски решение за секој оператор ракување деликатна јадење и стакло.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.