• Обновено
ZTUOAUMA 3PCS Сјај Plug 3284128M1 Одговара за Massey Фергусон 1020 1010 1030 1035 Трактор Hinomoto E1802 E1804 E2002 E2004 E2302 E2304 Трактор

ZTUOAUMA 3PCS Сјај Plug 3284128M1 Одговара за Massey Фергусон 1020 1010 1030 1035 Трактор Hinomoto E1802 E1804

Оценката:
DEN 348.00

Тековен
Во магацинот.

Дел Број : 32 A66-03102 32 A66-03101 32 A66-03100. Одговара за Massey Фергусон 1020 1010 1030 1035 Трактор Hinomoto E1802 E1804 E2002 E2004 E2302 E2304 Трактор.Количина : 3 Парчиња.Гаранција : 1 Година.M87919, AT110814,0-250-202-110, 0-250-202-014, 0-250-202-015,0-250-202-017, 0-250-202-077,NGK1065, NGKY702 R, 6101-8321-00, 72100982,32 A66-03102 32 A66-03101 32 A66-03100. 3 X Сјај Приклучоци.Дел Број : M87919, AT110814,0-250-202-110, 0-250-202-014, 0-250-202-015,0-250-202-017, 0-250-202-077,NGK1065, NGKY702 R, 6101-8321-00, 72100982,32 A66-03102 32 A66-03101 32 A66-03100. Спецификација : Должина : 73mm; Должина на Сонда : 19mm; Тема : 10мм x 1.25. Пакетот Вклучува : 3 X Сјај Приклучоци.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.