• Обновено
APDTY 134097 Дизел Сјај Приклучок Пакет Од 8 (w/ 6.6 L Дизел Мотор)

APDTY 134097 Дизел Сјај Приклучок Пакет Од 8 (w/ 6.6 L Дизел Мотор)

Оценката:
DEN 1080.00

Тековен
Во магацинот.

Комплетен Сет На 8 Сјај Приклучоци.Премиум Квалитет Сјај Plug Конструкција Со Илјадници Продадени & Нула Дефекти.Ја враќа Перформансите на Моторот Од Носат ИЛИ не Успеа Сјај Приклучоци.Го заменува 12639701, ACDelco 9 G, GP114, DRX00057,97364968, 90046. Сосема Нов Сет Дизел Сјај на Приклучоците им Овозможува Замена на Неуспешни Сјај Plugs Set Вклучува : 8 Дизел Сјај Приклучоци Компатибилен Со 2006-2016 Chevrolet Изразат 2500 (6.6 L V8 Турбо ДИЗЕЛ)Компатибилен Со 2006-2016 Chevrolet Изразат 3500 (6.6 L V8 Турбо ДИЗЕЛ)Компатибилен Со 2009-2016 Chevrolet Изразат 4500 (6.6 L V8 Турбо ДИЗЕЛ)Компатибилен Со 2006-2016 Chevrolet Silverado 2500 HD (6.6 L V8 Турбо ДИЗЕЛ)Компатибилен Со 2007-2007 Chevrolet Silverado 2500 HD Класичен (6.6 L V8 Турбо ДИЗЕЛ)Компатибилен Со 2006-2006 Chevrolet Silverado 3500 (6.6 L V8 Турбо ДИЗЕЛ)Компатибилен Со 2007-2007 Chevrolet Silverado 3500 Класичен (6.6 L V8 Турбо ДИЗЕЛ)Компатибилен Со 2007-2016 Chevrolet Silverado 3500 HD (6.6 L V8 Турбо ДИЗЕЛ)Компатибилен Со 2006-2016 GMC Savana 2500 (6.6 L V8 Турбо ДИЗЕЛ)Компатибилен Со 2006-2016 GMC Savana 3500 (6.6 L V8 Турбо ДИЗЕЛ)Компатибилен Со 2009-2016 GMC Savana 4500 (6.6 L V8 Турбо ДИЗЕЛ)Компатибилен Со 2006-2016 GMC Сиера 2500 HD (6.6 L V8 Турбо ДИЗЕЛ)Компатибилен Со 2007-2007 GMC Сиера 2500 HD Класичен (6.6 L V8 Турбо ДИЗЕЛ)Компатибилен Со 2006-2006 GMC Сиера 3500 (6.6 L V8 Турбо ДИЗЕЛ)Компатибилен Со 2007-2007 GMC Сиера 3500 Класичен (6.6 L V8 Турбо ДИЗЕЛ)Компатибилен Со 2007-2016 GMC Сиера 3500 HD (6.6 L V8 Турбо ДИЗЕЛ)Види Компатибилноста на Табелата за Да се Провери Вашиот Специфични Возило Година, се Направи, & Model Replaces 12639701, ACDelco 9 G, GP114 Replaces ГМ 12639701, ACDelco 9 G, GP114⚠ Калифорнија Предлог 65 ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Овој производ содржи хемикалии познати на Државата Калифорнија да предизвикаат рак и вродени малформации или други репродуктивни штета.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.