• Обновено
ИЗРАБОТКАТА СО ЉУБОВ УБАВА НЕРЃОСУВАЧКИ УКРАДЕ Традиционалните Рачно Насликани Ручек и Tiffin Кутии 2 Дел Сина Дизајн

ИЗРАБОТКАТА СО ЉУБОВ УБАВА НЕРЃОСУВАЧКИ УКРАДЕ Традиционалните Рачно Насликани Ручек и Tiffin Кутии 2 Дел Сина

Оценката:
DEN 2212.80

Тековен
Во магацинот.

ДИМЕНЗИИ : 13 x 13 х 18 См.ТЕЖИНА : 700 ГМ.Ручек Tifin Кутија во Мешавина Боја.Повеќе големина контејнери се корисни за да се носат храна на различни количини.НЕГА : DONOT ВТОР ТИМ , ИЗМИЈТЕ ЈА СО НЕЖЕН РАКА И ТОА НЕ Е МАШИНА ЗА МИЕЊЕ САДОВИ БЕЗБЕДНО.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.