• Обновено
VLM Ручек Кеси за Жените,Leakproof Изолирани Флорални Ручек Кутија со Прилагодливи Рамо, Рака за Обновливи Патент Кулер Tote Торба за Работа,Пикник,Кампување (Флорални 8)

VLM Ручек Кеси за Жените,Leakproof Изолирани Флорални Ручек Кутија со Прилагодливи Рамо, Рака за Обновливи

Оценката:
DEN 527.76

Тековен
Во магацинот.

【Голем Простор】торба големина 11" x 6" x 10.5"(L x W x H) тежина 0.75 lb ,опремени со назад патент џеб и 3 mesh џебови.Голем капацитет за превоз на вашите оброци,пијалаци,јогурт,сендвич,овошје. 【Вода/Течење Доказ】ентериерот е направен од премиум PEVA материјал,кој е водоотпорен, leakproof.На алуминиумска фолија поставата совршено го задржува вашата храна топло/ладно/свежо, за неколку часа.Ако оброци се истури од,само да се избрише со влажна крпа,лесен за чистење.Надворешниот материјал е направен од водоотпорен најлон, кој не е лесно да се носат. [Мулти-функционални] Доаѓа со монтажни прилагодливи рамо, рака,можете да го носат како ручек tote торба,торба или крст-тело торба,кој ослободува вашиот раце.Не само што ги исполнува упатствата за секојдневна употреба,но исто така и за кампување,пикник,плажа,патување,и др. 【Hands-free】Доаѓа со монтажни прилагодливи рамо, рака,можете да го носат како ручек tote торба/торба/крст-тело торба,кој ослободува вашиот раце.И двете силни рачки се високо stichted,не е лесно да се пробие надвор. 【Повод】 Уживајте во вкусна храна никаде.ВЕЛАТ ДЕКА НЕМА ДА СЕ БРЗА ХРАНА.Идеална resuable симпатична ручек торба за жените,канцеларија,кампување,пикник,плажа,туристички активности на отворено.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.