• Обновено
Cordless Ротари Алатка,HERZO Мини Ротари Алатка за Полнење 3.7 V, Пескарење, Чистење, Полирање и Резба Алатка за Полнење, Букви Одбор со 12 Додатоци

Cordless Ротари Алатка,HERZO Мини Ротари Алатка за Полнење 3.7 V, Пескарење, Чистење, Полирање и Резба Алатка

Оценката:
DEN 647.76

Тековен
Во магацинот.

Променлива Брзина Контрола : Опремени со 3 брзини модел : 5000rpm, 10000rpm ,15000rpm, повеќе брзини за вас, изборот да се направи полирање, чистење, гравирање или други Г. I. Y. задачи.USB Конектор за Удобен Полнење : Полнење 2 часа за континуирана работа 80 минути, 3.7 V литиум батерија за безбедно работење и долго користење на живот.Бесплатни 12 Ротари Алатка Додатоци : Дојде со Опрема со 31 додатоци како што се пескарење бенд, вежба битови, мелење тркала, дијамант битови се содржани во кутијата се исполнат сите места.Удобно Пен-Дизајниран и мала Тежина : Тоа е само 0.4 lbs само како пенкало која може да им даде на вашиот повеќе слободни чувства додека работат.Објектот вклучува : 1 X 3.7 V Мини Ротари Алатка за Полнење,1 X USB полнење жица,1 X Додаток случај,1 X 10 Додатоци.Мал и лесен тело може да биде лесно се врши за вашата секојдневна работа.USB полнење може да се направи на ротари алатка полнење лесно и безбедно.Светло на индикаторот за полнење ви помогне да се избегне текот на полнењето. 3 Брзина на Поставување ви помогне да се направи на различни задачи повеќе лесно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.