• Обновено
Бебе Бебе Девојка Едно Парче Jumpsuit Romper Bodysuit со Headband 2 парчиња Valentine 's Day Поставите Есен Зима Облека на Облека

Бебе Бебе Девојка Едно Парче Jumpsuit Romper Bodysuit со Headband 2 парчиња Valentine 's Day Поставите Есен

Оценката:
DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Копче затворање. [Материјал] Памук, лесни дише и удобно бебе бебе девојка romper jumpsuit,одлично за вашето бебе носат во пролет падне дури и зима внатре.Висок квалитет на ткаенини и без иритирачки на бебешка кожа. [Дизајн] Модерен новородено бебе девојка onesies bodysuit, кратки ракави, екипажот вратот, ruched рамо, плетени ребрести stitched дизајн, многу шик и стилски.Нога копче затворање, лесно да се стави на и полетување или промена на пелена.Срцето модел е совршен за Денот на Вљубените. [Настани] новороденото бебе девојка едно парче jumpsuit совршено се вклопуваат за секојдневно носење, носат дома, спие, секојдневен, патувања, семејни дружења, отворено играње, празници, роденденот партии во пролет, есен и зима. [Size]Одговара за 0-6 Months, 6-12 Months,12-18 Months,18-24 Months млади девојки.Најдобриот подарок и фотографија облека облека. [Она што ќе добиете] 1pc новородено бебе срцето пижами romper облека+1pc headband.Падот Бебе Romper - Бајка бебе стил, памук бебе romper врвот ќе го направат вашиот мало бебе изгледа многу привлечни и уникатни Зошто можете да изберете нас?Специјален дизајн, долг ракав и околу врат, дише облека за есен Памук мешавина jumpsuit, лесни, меки, безбедно материјал Погоден за многу наврати, одлична за забава, роденден, одмор, плажа, фото снимањето, секојдневно го носат Овој врвот за девојка, кои се едноставни и симпатична, убава и модерен Големина(cm) 70 Должина : 38 Биста : 44 Рамо : 18 Ракав : 17 Age : 0-6 Месеци 80 Должина : 40 Биста : 46 Рамо : 19 Ракав : 18 Age : 6-12 Месеци 90 Должина : 42 Биста : 48 Рамо : 20 Ракав : 19 Age : 12-18 Месеци 100 Должина : 44 Биста : 50 Рамо : 21 Ракав : 20 Age : 18-24 Месеци Големина(инчен) 70 Должина : 14.96 Биста : 17.32 Рамо : 7.09 Ракав : 6.69 Возраст : 0-6 Месеци 80 Должина : 15.75 Биста : 18.11 Рамо : 7.48 Ракав : 7.09 Возраст : 6-12 Месеци 90 Должина : 16.54 Биста : 18.90 Рамо : 7.87 Ракав : 7.48 Возраст : 12-18 Месеци 100 Должина : 17.32 Биста : 19.69 Рамо : 8.27 Ракав : 7.87 Возраст : 18-24 Месеци Спецификација Материјал : памук Стил : вообичаена Шема : срцето Ракав : долго Боја : хинап црвена / беж / розова Пол : женски Сезона : есен, пролет Стил : причинско-Пријателски Совети Ако времето е лошо или природна катастрофа се случи, производот нема да се испорача на време.Се надевам ќе ми прости.Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.Ветувањето Ако производот има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот што е можно побрзо.Пакетот вклучува : 1 romper, 1 headband.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.