• Обновено
Flymind 10PCS Безбедност Keychain Целосен Сет за Жени, Деца Копче Синџир Сирената Прстени Wristlet Заштита Keychain

Flymind 10PCS Безбедност Keychain Целосен Сет за Жени, Деца Копче Синџир Сирената Прстени Wristlet Заштита

Оценката:
DEN 359.76

Тековен
Во магацинот.

Отстранлив Keychain Комплет : Сите keychain додатоци може да се отстрани и инсталиран каде што сакате да го инсталирате, како што се keychains, ранци, итн.Можете слободно да одговараат на вашите клучни синџир.Како да се користи Keychain Сирената : Сирената ќе се активира кога ќе го влечат контакт pin надвор, и сирената ќе звукот континуирано 50 минути, освен ако pin е reinserted да уред.Тоа, исто така, има LED светло кој е погоден за ноќно трчање, одење куче, патуваат, пешачење, логорување и други активности на отворено.Преносни Keychains Носител : 3 Носители дизајниран со светла боја, добра еластичност, нежен компактен изглед, вие можете безбедно да се одржи на кармин, chapstick, патување шише; Корисна со врвка за околу рака за прикачување на chapstick носителот копче синџир на вашата рака, торба или појас.Со 30ml патување шише, лесно за вашето патување.Мека Пом Poms : меки крзно популарната боја пом poms се направени со faux зајакот крзно, прибл. 2.75 инчи / 8 см во дијаметар.Кадифен се чувствуваат помага да се ослободат од стрес, и да се опуштите за кратко време.ВНИМАНИЕ ве МОЛАМ : кожен топката може да се деформирани за време на транспортот.Ве молиме тресат тоа за неколку секунди таа ќе се врати на shaggy се погледне.Практичен Подарок : безбедно keychain е најдобар подарок за мајка и девојка и bestie на Денот на Мајката, Денот на Вљубените, роденден и други прослави.Ова е значајно за подарок, и убави и може да се заштити себе во критичен момент.Дали сте една ноќ тркач или жена патува сам, ќе треба оваа дама keychain сет.Ако изберете, ќе добиете оваа точка пакет количество вклучува 10 парчиња најдобар подарок : многу погодна-деца, млади, жени, стари лица, ученици, студенти joggers, итн.Голем безбеден избор за секоја возрасна група.Уникатен 10 Парчиња Безбедност Keychain Комплет вклучува : 1 x Лични Keychain Сирената 2 x Chapstick носителот 1 x Wristlet 1 x Шише носител (вклучувајќи го и 30 ml шишиња) 1 x Настроената 1 x Whistle 1 x Пом пом.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.