• Обновено
luckyshop24hr Тешки Поп Рака Riveter Пиштол Еден Начин Индустриски 1/8 5/32 3/16 7/32 1/4 Нова

luckyshop24hr Тешки Поп Рака Riveter Пиштол Еден Начин Индустриски 1/8 5/32 3/16 7/32 1/4 Нова

Оценката:
DEN 2128.80

Тековен
Во магацинот.

Карактеристики : еден-парче collet случај ја елиминира потребата да се прилагоди на алатка при промена на занитвам дијаметри.Ергономски зафат за лесно ракување.Основни колекција шише за безбедност и лесно на располагање.Идеална за работа во тешко да се постигне област.Вклучува 5 Носот Парчиња : 1/8" (3.2 mm) 5/32" (4.0 mm) 3/16" (4.8 мм) 7/32" (6.0 mm) 1/4" (6.4 милиметри).Еден-парче collet случај ја елиминира потребата да се прилагоди на алатка при промена на занитвам дијаметри.Ергономски зафат за лесно ракување.Основни колекција шише за безбедност и лесно на располагање.Идеална за работа во тешко да се постигне област.Вклучува 5 Носот Парчиња : 1/8" (3.2 mm) 5/32" (4.0 mm) 3/16" (4.8 мм) 7/32" (6.0 mm) 1/4" (6.4 милиметри).

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.