• Обновено
JZMYXA Аквариум Ракчиња/Мали Риби Хранење Јадење Фидер за Јадење, Акрилик Материјал, Мини Големина

JZMYXA Аквариум Ракчиња/Мали Риби Хранење Јадење Фидер за Јадење, Акрилик Материјал, Мини Големина

Оценката:
DEN 873.60

Тековен
Во магацинот.

1 Парче хранење сад со вшмукување чаша.Magnolia Облик.Материјал : Висок транспарентен акрилик.Многу убава.Големина : хранење сад висина-0.7 инчен; сад носителот висина-1.18 инчи; сад кол.-2.2 инчи.Висок транспарентен фидер сад.Совршен за сите видови на слатководни и saltwater аквариум, риба резервоарот.Моделот Име : Magnolia Облик.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.