• Обновено
120pcs Јапонски Стил 6 Стилови FlatBack Кристали се Меша Големини Мулти Форми Кристално Стакло Rhinestones За Помине Уметност Занает 3D Украси Рамен Грб Камења, Камења го Постав?

120pcs Јапонски Стил 6 Стилови FlatBack Кристали се Меша Големини Мулти Форми Кристално Стакло Rhinestones

Оценката:
DEN 76.32

Тековен
Во магацинот.

Јапонски Стилови : Ние Избрани 6 Различни Форми Топла Продажба на Стилови, Тие се Искра и Гламур на вашиот Занаети, Толку многу Камења Може да се Користи за Повеќе Помине Идеи.Многу Добро Направени : Овие Пенливи Кристали се Направени од Високо Квалитетна Стакло, Во Повеќето.Ние се Нудат Сите Големини на Секој Облик на Кристали Во Сегашниот Пазар.Совршен Микс Големини и Комбинации на Обликот Ви Дава Различни Ноктите Дизајни.Лесен за Користење : Ноктите rhinestones за помине уметност декорација на нокти за полнење.По спроведувањето на лак, само едноставно да го користите tweezer ги собереш на rhinestones и да ви помогне да се создаде прекрасен дизајн за нокти, DIY занает декорирање и облека!.Повеќе Користи : Тие Работи многу добро за Помине Уметност, DIY Занает Украсување, Облека, Чевли и така натаму.Тоа Е многу лична и модерен rhinestones за занаети.Количина : 120pcs Кристал Форми Помине Rhinestones,1 buc подигање пенкало; 1 buc нерѓосувачки челик tweezer.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.