• Обновено
Животни Извезени Слики Коњи Тенџере Носители за Кујна Тенџере Носителот Рерна Мит Рерна Mitts и Тенџере Носители Поставува Силикони Рерна Mitts, 2-Парче Сет

Животни Извезени Слики Коњи Тенџере Носители за Кујна Тенџере Носителот Рерна Мит Рерна Mitts и Тенџере Носители

Оценката:
DEN 191.76

Тековен
Во магацинот.

Отпорни на топлина И Пламен-Retardant-Обезбедување на Заштита До 450°f, Нашите Тенџере Носители За Кујна Тенџере Носителот Се Наредени Со Quilted Памук За Зголемување на Удобноста за Време на Готвењето.Кога Вашиот Отворено Скара Изгореници, Тие Исто Така Се Заштити Вашата Мека Лактите Од Изгореници.Кога Се Користи Во Близина На Пожарот, Тие Ќе Не Фати Оган Или Растопат.Супер Долго-Нашата Фурна Мит 11*5.7 Инчи, Тенџере Носителот 8*8 Инчи, Може Подобро Да Ја Заштитите Прстите, Рацете И Зглобовите Од Изгореници.На Подолг Зглоб Заштитник, Те Штити Од Врвовите На Прстите На Вашиот Зглоб.Ова Ви Овозможува Безбедно Да Се Одржи Лонци, Тави И Садови Без Лизгање Или Одлевање.Пареа И Отпорен На Вода-Нашите Силикони Рерна Mitts Тенџере Лагер Нема Да Ги Апсорбира Течности.Ракавици И Potholders Се Целосно Водоотпорен.Тие Исто Така Помагаат Да Се Заштити Вашите Раце Кога Го Држите Топла Чинии И Прибор, Работи На Скара, Или Достигнувајќи Во Рерна.Можете Исто Така Да Го Користите Како Тенџере Носителот Да Го Фати Жешко Тенџере.Лесно Да Се Чисти И Машина За Миење-Нашите Тенџере Носители Се Направени Од Високо-Квалитетен Водоотпорен Материјал, Дамка-Доказ И Лесно Да Се Чисти, Само Некои Топла Вода И Малку Сапун.Тие Ќе Не Солза, Тенка Или Носат.Нашето Ветување : Ако Не Сте Задоволни, Да Се Вратат Во Било Кое Време.Ако Имате Какви Било Прашања Или Проблеми, Ве Молиме Да Бидат Слободни Да Контакт.Тенџере Носители За Кујна Тенџере Носителот Рерна Мит Рерна Mitts И Тенџере Носители Поставува Силикони Рерна Mitts Жешко Тенџере Тенџере Носители rn The Тенџере Носителот Собата Е Направен Од Високо-Квалитет Полиестер Материјал.На Изолација Ракавица И Тенџере Покрие Подлога.Домот Модел За Тоа Е Безбедно Да Ги Собереш Садови И Тави Кога Се Подготвува Вечера Во Брзање, Или Секој Пат Кога Ќе Одиме Во Кујната За Да Се Види Овој Вид Декорација Е Ангажиран Во Едноставни И Убава Декорација.Овие Безвременски Дела Се Многу Погодна За Внатрешна Кујна Употреба Или Отворено Скара Готвење, Додавање На Вкус Вашиот Оброк Време. rn These Тенџере Носители Се Направи Со Едноставни И Деликатна Изработка И Се Направени Од Високо-Квалитет 100% Памук, Полиестер.Секој Ракавица И Potholder Има Стилски Модел.Овие Влошки, Исто Така, Вклучуваат Дијагонала Крои И Само-Цевки За Да Помогне Да Се Спречи Носат.Едноставни За Одржување Значи Дека Овие Кујнски Алатки Може Да Се Чуваат Убава Само Со Машина За Перење И Брз Пеглање.Овие Декоративни Термички Влошки За Кујна Се Една Прекрасна Начин За Да Додадете Стилски Атмосфера И Достоен За Инвестиции Во Вашиот Дом.Натпреварот На Овие Тенџере Носители Со Било Која Ставка Во Кујната Серија-Вклучувајќи Placemats, Tablecloths, Салфети, Кујна Душеци И Tablecloths-За Комплетен Изглед.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.